İş Süreci Modeli ve Gösteriminden (BPM(N)) fazlası

JobRouter® şirket içi süreçlerinizi bağımsız veri modelleri temelinde yönetir.

Kurumsal Kaynak Planlamasından (ERP) fazlası

JobRouter® kurumsal kaynak planlamanızı (ERP) tamamlar ve şirket içi iş akışlarını stabilize eder.

Belge Yönetim Sisteminden (DMS) fazlası

JobRouter® belgeleri yönetir ve karmaşık veri yapıları temelinde belgelerinizi oluşturur.

Gerçek İş akışı-Yönetimi


Entegre edilmiş arayüzlerin ve modüllerin çeşitliliği JobRouter® yazılımını – belge tabanlı veya belgesiz süreçler olmasından bağımsız olarak - iş süreçleri dünyasında nerede ise mevcut her türlü senaryoyu otomatikleştirebilen, güçlü bir araç haline getirmektedir.

Modül Çeşitliliği


Etkin Belge Yönetimi


JobRouter® etkin yapı elemanları ile ticari süreçleri ve belge yönetimini bütüncül bir çözüm halinde birleştirir: İsterseniz JobRouter® Arşivi tamamen Windows dosya sisteminize entegre edebilirsiniz, isterseniz E-posta-arşivlemesini doğrudan Microsoft Exchange veya Outlook içerisinden düzenleyebilirsiniz veya ZUGFeRD-uyumlu faturaları yapılandırılmış şekilde okutabilirsiniz hatta düzenleyebilirsiniz- tüm belgeleriniz JobRouter® içerisinde en doğru şekilde ele alınır.

Kullanıcılar rahat çalışmanın JobRouter® giriş sayfasında başladığını söylüyorlar.Yüzleri güldüren otomasyon süreçleri, çünkü JobRouter® tek düze işleri sizin yerinize üstlenir ve size önemli işleriniz için zaman yaratır.

JobRouter® bir fatura üzerindeki verileri okur, sipariş verilerini onaylanmış giriş faturalarının bulunduğu sistem ile karşılaştırır ve kurumsal kaynak planlama sistemi (ERP) ile otomatik olarak karmaşık denetim süreçlerini kontrol edebilir.

Bir işlem içerisinde bir iş seyahatine ait tüm harcama makbuzlarını kaydedebilir ve bunları daha önce belirlediğiniz süreç kuralları gereğince otomatik olarak denetletebilirsiniz. İşlem onayı ilgili yönetici tarafından elektronik ortamda gerçekleştirilir.

Sözleşme verilerinizi JobRouter® içerisinde yönetebilirsiniz. İşlem verilerinin dahili JobRouter® arşivi içerisinde kaydedilmesi ile başlar ve bir PDF dokümanının düzenlenmesi üzerinden, belirlenmiş süreler sonra sözleşme uzatması veya sözleşme sonlandırması için bilgilendirme verilmesine kadar sürdürülebilir.

Her zaman ve her yerden JobRouter® Erişim


Kişisel Ayarlar


Sizin işinize yarayacak ayarları kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunlar arasında dil seçeneği, kategoriler, renkler, vs… yer almaktadır.

Belgelerin saklanması


Birden fazla dosyayı bir işlemde kaydedebilirsiniz, belgeleri doğrudan ekleyebilirsiniz veya arşivlemeden önce belirli verileri filtreleyebilirsiniz.

Kişisel Ayarlar


Size atanmış işlemler, sizin gelen kutunuzda gösterilir. Uygulanabilir filtreleme kriterleri ve belirli süreçler için serbest tanımlanabilir gelen kutuları sayesinde hiçbir görev gözünüzden kaçmaz.
Görevlerin işlemleri diyaloglar içerisinde düzenlenir. Bu diyaloglar ayrıca harici uygulamaları başlatmak için veya kaydedilen verilerin değerlendirmesi için farklı komut dizileri içerebilirler.

Atanmış görev işlemleri esnasında farklı etkinlikler


 • Atamak/Geri bildirimler
 • Yığın işlemleri
 • Temsilcileri düzenleme
 • Tekrar gözden geçirme
 • Belge kaydetme
 • Bilgilendirmeler

İşlem kontrolü


Süreç sorumluları İşlem Kontrolü üzerinden tüm güncel süreçleri denetleyebilirler ve gerektiği takdirde yönetici olarak sürece müdahale edebilirler. Bu esnada kendilerine filtreler yardımcı olur ve kontrolü kolaylaştırır.

İşlem adımları kontrolü


İşlem Adımları Kontrolü sayesinde süreç yöneticileri süreç adımları seviyesinde kontrolü sağlayabilirler veya yönetici olarak sürece müdahale edebilirler.

İş akışı sistemi yöneticileri


Tüm kullanıcılara kademelerine göre yetkiler tanınır, böylece özel alanları kendileri yönetebilirler. Bu esnada her bir kullanıcı farklı rollerin üyesi olabilir ve birçok süreç içerisinde farklı fonksiyonları üstlenebilir. JobRouter® kendi kullanıcı ve rol yönetimine sahiptir. Ayrıca Microsoft’un Active Directory programı ile bir senkronizasyon da mümkündür.

Yapılandırma


JobRouter sistem yapılandırması çok basit şekillendirilmiştir. İster denetleme olsun, ister bakım; hizmetler ve güvenlik ayarları; kullanıcı rolleri ataması; E-posta ve veri alma olsun –sisteme özel tüm ayarlar buradan düzenlenebilir.

Modüller


Tüm mevcut ve işletme içerisinde kullanılan JobRouter modülleri ve arayüzleri bir listede gösterilir ve modül yapılandırmasının girişini temsil eder. Bu noktada ayrıca örneğin süreç tasarımcıları için kişisel erişim yetkileri atanabilir.

Yönetici-Denetimi


Yönetici denetimi içerisindeki trafik ışığı göstergesi, durum raporlarının hemen okunmasını ve hata bildirimlerinin doğrudan işlenmesini mümkün kılmaktadır. Bu arızaları azaltır ve yapılandırmaların uyumlandırılmasını kolaylaştırır.

Süreç grafiği


Web tabanlı JobRouter Tasarımcısı içerisinde bir iş akışının oluşturulması, farklı işlem adımlarının, kuralların, veri kayıtları, diyalog gösterimleri ve değer düzenlemeleri için tablo yapılarının belirlenmesi üzerinden düzenlenir. Bir süreç grafiği sürecin gösterilmesini kolaylaştırır ve tek adımların daha hızlı düzenlenebilir olmasını sağlar. Tüm süreç bir uygulama içerisinde raporlanabilir ve daha sonra doküman olarak basılabilir. Sistem içerisinde oluşturulmuş her bir iş akışı tabii ki her daim dışa aktarılabilir ve başka sistemler içerisine dâhil edilebilir.

Diyalog-Editörü


Diyaloglar iş akışı verilerinin gösterilmesini ve düzenlenmesini mümkün kılar.

Diyalogların kişiselleştirilmesi için geniş bir standart ve kullanıcı belirlemeli öğelerden oluşan bir seçenek yelpazesi mevcuttur, örneğin


 • Metin kutuları, kontrol kutuları, listeler ve radyo butonları
 • Belgelerin yüklenmesi ve gösterilmesi için dosya ve eklenti öğeleri
 • Veri bankası içerisindeki verilerin gösterilmesi ve değerlendirmesi için SQL öğeleri (örn. listeler ve oto tamamlama alanları)
 • Pozisyon verilerinin gösterilmesi için alt tablo listeleri
 • Örn. SAP™, JobArchive, JobMind gibi üçüncü sistemlerin ve modüllerin entegrasyonu için özel öğeler